Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a dalnak a címe?

Mi ennek a dalnak a címe?

Figyelt kérdés
Ma hallottam a rádióban csak a zeneszövegre már nem emlékszek. Női előadó, és csak kézi harmónika szól végig a zenében, ami mellett ő kb suttogva énekel, főleg az elején, utánna egy nagyon kicsivel hangosabban. A harmónika meg talán valami francia alapot ad.
2015. máj. 21. 09:45
 1/3 A kérdező kommentje:

a csajszi meg angolul énekel...

a harmónika alapot meg egy másik zenében is hallottam már, az nem a saját szerzeménye

2015. máj. 21. 09:50
 2/3 A kérdező kommentje:

a hangszer meg accordion, csak eddig nem tudtam mi a neve

az a szám amiben ez az accordion alap szól meg talán 2007-2008 környékén jelenhetett meg legalábbis az egyik haverom akkor játszotta sokszor a mobilján...

lehet hogy ugyanaz a kettő már régen volt.. de amit a haverom játszott telefonon abban mintha nem énekelt volna senki, amit meg ma a rádióban abban igen, és ugyanaz az accordion zene vagy mi ment alatta...

2015. máj. 21. 18:06
 3/3 A kérdező kommentje:

vagy esetleg írhatnátok olyan zenéket amiben accordionon kívül más nem szól, és az is valószínűleg szintetizátorról..

és csak egy csaj énekel benne angolul..

utóbbi pár év termése lehet talán..

2015. máj. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!