Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rock zene hogy-hogy létezik...

A Rock zene hogy-hogy létezik még?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Meg is zakkanek ha nem lenne rock zene :)

De a kérdésedbol itelve te szennyet hallgatsz nem?

A rock zene soha nem fog kihalni :)

2015. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert a rock örök és elpusztíthatatlan.
2015. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szennyet? Na tessék! Még itt sem bírja ki, hogy ne árulja el magát a mindenekfelettállóésbírálókiváló&tökéletesrocker.

Szenny? Szóval ami nem Rock az már szenny? Gratulálok! Üljelölreeggggyes!

2015. máj. 23. 15:48
 14/17 anonim ***** válasza:
én nem vagyok azon az állás ponton hogy minden ami nem rock az szar DE ez egy hülye kérdés hisz a rock műfaj most kifejezetten jó és népszerü korszakot él és a régi klasszikusok is új albummal állnak elő (pl:Marilyn Manson,Placebo) és ne sírjon a szád mindenki másban találja meg a stílusát meg úgy különben is egy rockbandát nehezebb elfelejteni mint egy jó pop vagy dup step számot mert a banda üzenete fog meg nem csak a számoké.
2015. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"egy rockbandát nehezebb elfelejteni mint egy jó pop vagy dup step számot"


igazából teljesen emberfüggő

2015. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös igazad van bocs tényleg rosszúl fogalmaztam.
2015. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg jól, míg a föld kerek

Mindig lesznek rockerek!


Amúgy az előttem levők leírták már a választ. Anyit tennék még hozzá, hogy semmi másra nem lehet úgy tombolni és feszültséget levzetni és rock meg metál nélkül már rég pszichiátrián csücsülnék. De ettől még nem szenny a többi sem. Minden műfajban van igényes és "szemét", ahogy van köztük nekem tetsző és nem tetsző is. Mert attól nem lesz valaki "rossz rocker", mert néhány más műfajú számot is kedvel. Vagy csak simán nem hadakozik ellene, mert fölösleges és csak magából csinál hülyét. Másnak más tetszik, legyen boldog vele.

2015. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!