Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » RTM rajongók, ti miótától...

RTM rajongók, ti miótától kezdtétek el hallgatni őket, és milyen benyomásotok volt, amikor legelőször hallottatok számokat tőlük? Illetve melyik volt a legelső szám vagy, miből jött az ötlet, h őket hallgassátok?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat, pls RTM oltogatók haggyatok, na csumi van szevasztok ;) és PEACE!! :)

2015. máj. 16. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudnék konkrét számot felhozni csak úgy megtetszett..
2015. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 2013 novemberében kezdtem Mr.Bustát hallgatni, egyik volt osztálytársam és barátom megmutatta a Madáretető című számot. Különösebb véleményem nem volt róla (előtte metált hallgattam), de tetszett. Aztán rákerestem 3 random számra, Nem maradtok versenyben, Rapfenomén, Utca himnusz. Aztán megrendeltem a Mindenre kész vagyok és a Meghalni jöttem lemezt, a többi jött magától. Aztán szépen lassan mindenkit megkedveltem az RTM-ben, és mára már majdnem az összes termék a tulajdonomban van.:)
2015. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azta, de jó dolgod van, és amúgy koncerten voltál már? :) és ki a kedvenc előadód az RTM-ből, vagy mindenkit egyformán bírsz? :D
2015. máj. 17. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Koncerten még nem voltam, nem vagyok az a fajta, aki egész este ugrál, meg bulizik, de majd egyszer elmegyek kíváncsiságból. Különösebb kedvencem nincs az RTM-ben, talán Mr.Bustát aktivitása miatt többet hallgatom, de pl. Kamion is az egyik nagy kedvencem, csak ő ugye elég inaktív sajnos. Az új tagok közül az LN Felekkel nem barátkoztam még meg, a többiek bejönnek.
2015. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahha :) Én az AK fiúkat szeretem nagyon, aztán Awfult,g a Gróf úrat, Shawnt, és én is Mr. Busta számait nagyon csípem. Meg van egy pár a közös számok is, amelyek nagyon jók! :) és rendeltél esetleg valamilyen ruházatot is tőlük? :)
2015. máj. 18. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, van pár pólóm, meg melegítőm, valamelyik több, mint egy éves, de jól bírják, jó minőségűek. Mostanában inkább sapkát, meg sörnyitót, posztert, ilyesmit tervezek rendelni, mert szeretnék egy 10 kilót felszedni, aztán majd utána jöhetnek a ruhák.:)
2015. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
RTM rajongok, ez egy élet érzés xDD
2015. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az AK26-ot kezdtem el hallgatni 2013 környékén mikor kijött a 26 emelet aztán csak őket hallgattam aztán kezdtem el hallgatni Awfult majd Mr.Bustát a Fenn a kezed című dal az nagyon tetszett meg az összes Farkasok dal is.

Kedvenc szám az RTM-ből:AK26-Bajnok

2016. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!