Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fajta zene ez?

Milyen fajta zene ez?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=jxBnozdIsRw


Nagyon tetszik, olyan könnyed és felszabadult. Valaki tudja milyen fajta maga a tánc és a zene? Pl amit a fiú is táncol a video végén, azok olyan tipikus lépések csak nem tudom melyik táncé.:D Jó lenne ilyet tanulni.:)

Köszsönöm!



2015. máj. 12. 22:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok még ilyesmi zenéket?
2015. máj. 12. 22:17
 2/7 anonim válasza:
fogalmam sincs egész életemben Drum and Bass-t halgatok non stop de ez szerintem ilyen latin,spanyol táncok között nézz szétt.
2015. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondoltam, hogy valami Dél-Amerikai, de azon belül is rengeteg van, valahogy szűkíteni kéne kicsit.:D
2015. máj. 12. 22:34
 4/7 anonim válasza:
na kcsit jobban nekki estem, a zene 100% h latin stilus. ha megnézed a video alatt egy csomo disneychaneles link van szoval ez nem egy rendes klipp, ergó ezt a táncot csak ugy valaki betanitotta neki szerinten erre nincs konkrét stilus. (első voltam)
2015. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van benne valami:D Csak megtetszett a tánc, nagyon jó lenne ilyenre járni vagy tanulni valahol de akkor így még mindig kérdőjel a stílusa.:/ Azért köszönöm!!:)
2015. máj. 12. 22:43
 6/7 anonim válasza:
Broduey mar mondta parszor hogy jar Kapuera(nem tudom hogy jol irtam-e?)orara amire mar Camit is elvitte!
2015. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos, hogy nem kapuera, mert abban elvileg valami harcművészet is van, ez a tánc meg nem igen hasonlít rá. És Camit még egyszer sem vitte el, csak találkozott már az ottani lányokkal. Egyszer.
2015. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!