Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 30y szövegét csak én nem...

A 30y szövegét csak én nem értem, vagy tényleg nincs sok értelmük?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat filóztam, hogy én nem értem 14 éves fejjel, és direkt olyanok, hogy meg kell fejteni, vagy nincsen értelmük?
2010. febr. 22. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Sok értelme nincs a szövegeiknek, de fejtegetni azt lehet, olyan jelentést látsz bele, amilyet akarsz. Egyébként kb közhelyeket mondanak, amibe a lelkes tini kiscsajok komoly életfelfogást látnak bele.
2010. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
mond el mit nem értesz és megmagyarázom(: ( amugy én se értem néha miről van szó pl: "Nekem volt igazi vagy te voltál már igazi valakinek egyszer..." ilyeneknél jön hogy mivan??XDde én csak röhögök rajta(: 14/L
2010. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát én pl. a dajkák meséj végét ugy értelmezem h a gcik (bocs h szépen beszélek) próbálnak életben maradni....de nem hiszem hogy azt jelenti:D

ez am jó lenne pszihologusoknak, hogh ki mit hall belőle xd

2010. febr. 22. 21:54
 4/9 anonim válasza:
na én még a péterfy Borinak írt szövegekkel vagyok így, de pont ezért vagyok oda az ilyen elborult zenekarokért :D
2010. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 30y-t én nem értem, de szerintem legtöbb esetben nincs is értelme, vagy pedig olyan tartalma van, amit a szövegíró ért, de ő nyilván félszavakból is. Erre szokták azt mondani, hogy: "Attól még nem vagy művész, hogy nem ért senki."


Szerencsére van olyan zene is, ahol a szöveg szekvenciálisan nézve épp elég összefüggéstelennek tűnik ahhoz, hogy elgondolkodj róla, de kis elmélkedés után rájössz, hogy ennek tisztán érezhető értelme van, és hogy egyre csodálatosabbnak hat. Éljen Dolák-Saly Róbert! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Qb39BYGS2cc

2010. febr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mindennek van jelentése , csak a dolgok mögé kell látni ! :)
2010. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

sziasztok! tényleg nem szemétségből írom, de az nem csoda, hogy 14 évesen nem értitek a szöveget, mert ahhoz kell egy kis élettapasztalat, hogy egy filozofikusabb 30y szöveget megérts! párév múlva mindegyik világos lesz :)

üdv

egy 30y-rajongó (27/L)

2010. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, és értelmes is - minden egoizmus nélkül mondom ezt. Bizony, vannak olyan részek, ahol nem értem, hogy mit is akar mondani Beck Zoli.
2010. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak hallgasd a számot!!

Ne azon filóz hogy mit jelent, hanem mi a mondanivalója...úgyhogy az egész szám mit takar!!!

16/L

2010. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!