Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a koreai tehetségkutatóban feltűnt srácról?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényleg nem tudta a zsűri, vagy csak drámát akartak rendezni a nézettségért?


https://www.youtube.com/watch?v=BewknNW2b8Y


2015. máj. 3. 12:39
 1/2 anonim válasza:

A valóságshowban csak kicsit kevesebb az igazság mint a szappanoperákban. Bár lehet egy műfaj két ágának is venni.


Amúgy én is mehettem volna valóság show-t nyerni - elég jó kapcsolattal - be akartak ajánlani, elég jó megosztó és furcsa személy vagyok - előre egyeztetve a nyerést, - az egyik fingos és cigizős fajtából valók voltak - több évadába is volt opció, mivel hiába vagyok országosan publikált művész - ettől még ismeretlen, de (jó) adalék, festő vagyok, nem közepes énekes. Aki következőbe évadba ment ki is tálalt.


Ja a jazz konzis, mára már külföldön sikeres haverjaimat szórták ki fürtöstől, hogy túlképzettek - a néző nem tudd azonosulni velük, vagy sajnálatból megszeretni őket, mint az esetlen de tehetséges szimpatikus karraktereket a filmekben. Fél- vagy negyedtehetségek kellenek, egy nagy ugrással, olyan ami egy képzetnek, kis ujjból is jönne. Érdekes, hogyan vannak felépítve a körülmények is a "show"-kban.

2015. máj. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A manager tudta, itt nálunk, a zsűri egy tagjai is általában, mert azonos személy. A brit Simon Cowell szexpartneri nyerik a döntőket. Jó a pedofil gyerekshow-s pasi viszi a pálmát (UK). Vajon a pöttyös labda mellé is járt más dupla golyó?
2015. máj. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!