Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Óccó Ebay-os mikrofon jó erre...

Óccó Ebay-os mikrofon jó erre a célra?

Figyelt kérdés

Akusztikus gitár felvételére, kierősítésére használnám. (csak itthon) Mennyire fos? Covereket csinálnánk/nék vele.. El lehet vele érni egy ilyen átlag jutyub akusztikcover szintet? Tehát a fő, hogy szólon viszonlag jól, ne legyen zajos.


Hátha valaki tud róluk valamit. 10 ezer alatti kategóriára gondoltam. [link]



2015. ápr. 15. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedet nem lehet "érteni", 1 mondatba van 4 hiba. Attól, mert így írsz, még nem leszel S.W.A.G. Amúgy szerintem tegyél még hozzá egy kicsit, és vegyél egy Line6 Studio GX-et.
2015. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem állítottad be akkor 10 ezer alattira a szűrést?

Egyébként a keresés eredényeinek felét kapásból kidobhatod, mert csak az USA-belül szállítanak. Az a néhány, amelyik USA eladó és szállítana ide is, eleve 10e Ft körül lenne a szállítási költség mág pluszban és akkor még számold rá a vámot és ÁFÁt.

Maradnak a kínai-hongkongi eladók.


You get what you pay for.

2015. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

taps! elég nehéz lehet értelmezni egy átlag kérdést. sebaj... :) csak azt meséld már el, hogy hogyan veszek fel akusztikus gitárt gx-szel???!!!


igen, én se az USA-beliekre gondoltam........

2015. ápr. 16. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is marad még egy tucat... tehát nem lehet tudni, konkrétan melyikről keresel véleményt.
2015. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem keresek konkrétról! Titeket kérdezlek, hogy melyikkel nem járhatok rosszul.
2015. ápr. 16. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom és nem is hinném, hogy sokan fogják tudni, főleg mert a kérdésed feltevése nem volt igazán jól megfogalmazva.


Nincs olyan, hogy ebay mikrofon.

Ha mondjuk azt kérdezted volna, hogy olcsó, noname, kínai kondenzátor mikrofonról mi a tapasztalat, lehet, hogy többen segítenének.


Én mondjuk biztos nem vennék ilyen vackokat.

2015. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!