Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Witch house-t ismeritek?

Witch house-t ismeritek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok mennyire ismert itt.

#zene #witchhouse
2015. ápr. 13. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Jó lenne egy magyar witch House közösséget létrehozni.
2015. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó lenne, de annyira kevesen ismerik, hogy aligha lehetne összehozni egy közösséget.
2015. jún. 4. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha összejön 10 ember akkor az már jó. Lehetne mondjuk évente 1 összejövetel ahol menne a wh (Salem-től a Blvck Ceilingen át a Crim3s-ig minden). Persze egy Dj játszaná a zenéket. Mindenesetre én itt hagyom a nyomom, ha bárkit érdekelne egy ilyen akkor küldjön üzenetet.
2015. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jól hangzik, sztem akár meg is legetne hívni előadókat, jó nyilván nem

A Salemet vagy a Ritualzt de vannak ismeretlenebbek is. Mondjuk egy 20 ember azért jó lenne. Biztos van annyi witchhouse kedvelő ebben az országban. Lehet facebookon kéne valami oldal vagy csoport. Ha valakit érdekel nekem is írhat üzit.

2015. jún. 9. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Van magyar előadó is (Gabriel Blackwrist). Én viszont majd csinálok oldalt, amint géphez jutok. Ez nem tudom mikor lesz, de utána majd jönnek oda emberek. Csak meg kell hirdetni egy két WH csoportba.
2015. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Április 14 MÜSZI Budapest, Blaha Lujza tér 1 22:00-05:00 Witch House party Titvbával, Envoval és Wytchelle Myldal (aki egyébként elég jó zenéket csinál) Belépő: 500 magyar forint.
2017. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ideiről suttognak már?
2018. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!