Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért "fikázza" mindenki...

Miért "fikázza" mindenki Csifó Dorina számát?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=o39cIrTeLco&feature=player_em..


kíváncsi vagyok,hogy aki ezt teszi az tudna-e úgy énekelni mint ő!!


2010. febr. 17. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy szám minőségét nem az énekes képességei határozzák meg. Christina Aguilerának ezerszer jobb hangja van, mint amilyen Csifó Dorinának valaha lehetne, mégis van borzalmas dala. (főleg a régiek közül)

De egyébként sem értem, miért kellene elájulni a hangjától. (e dal alapján) A hangszíne még jó (főleg a stílushoz), de nagyon sok rajta az effekt, és technikailag sem hallok semmi világrengetőt.


De egyébként sem értem soha azt a hozzáállást, hoyg az emebrnek jobbnak kell lennie annál, amit kritizál: én nem végeztem orvosit, de azért megszólom az orvost, ha figyelmetlenségből félrekezel.

2010. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert borzasztó igénytelen sz@r.

Lehet, hogy nem mindenki tudta úgy énekelni, de ez nem előfeltétel ahhoz, hogy valamit meg lehessen ítélni. Nem tudok operálni sem, de ha a sebész benne hagyja a kését a páciensben, megítélem, hogy milyen béna volt.

Az emberek értékítélete és teljesítménye két külön dolog.

2010. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vannak nála fahangúbb emberek, sajnos még nem lesz jó énekes. És ahogy az első is mondta, a jó hang még nem minden. Bár neki az se nagyon van. Full átlagos, jellemtelen. Annyi pozitívum van benne, hogy nem énekel hamisan. Elég baj, ha ez már profizmusnak számít.
2010. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, az meg a másik, hogy az is nyugodtan mondhatja, hogy szar, aki nem tud énekelni. Ennyi erővel te meg nem dicsérheted, mert nem vagy olyan jó, mint ő. Ugyanolyan vélemény nyilvánítás.
2010. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rengetegen tudnak ÍGY "énekelni",és sajnos énekelnek is nekünk,HOGY SZÓRAKOZTASSANAK(???!!!) minket!:D
2010. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert egyszerűen igénytelen F.O.S., tucatzene. Ez most éppen eladható. Kár, hogy az igényesebb zenék pedig sokszor mennek a süllyesztőbe.


12/F

2010. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Öööö, talán mert szar?


Nála még én is jobb zenét csinálok...

2011. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Magyarországon általában mindenki a külső alapján ítél, Dorina pedig nem "átlag" kinézetű. Az, hogy "f*s" meg "sz*r" az nem indoklás.
2011. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!