Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Véleményeznétek az éneklésemet?

Véleményeznétek az éneklésemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy még soha senki előtt nem énekeltem, mert nem merek. Imádom a zenét, de nyilván érzem, hogy azért én ettől távol vagyok.

A kérdésem csupán annyi, hogy mennyire gáz a hangom? Ha mondjuk a Párom nyüstöl, hogy énekeljek már egyszer neki, akkor merjek vagy inkább hagyjam?

Nagyon sokat adnék azért, ha csak hobbi szinten is tanulhatnék énekelni, de soha nem volt bátorságom utána járni ennek, hogy van-e értelme, így marad az, hogy itthon magamban énekelgetek. :)

Kérlek, hogy úgy bíráljátok a hangomat, hogy nem énekes akarok lenni, semmi komoly tervem nincs, csak szeretnék tisztába lenni azzal, hogy tudok-e valamit vagy nem.

Köszönöm Mindenkinek!


[link]


2015. márc. 24. 17:50
 1/2 anonim válasza:
szia szerintem nincs jó hangod de nincs rossz se csak úgy simán énekelgethetsz :DD éd párod előtt is nyugodtan :D
2015. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsit hamisan hangzót egy-két résznél.

de én csak gitározok szóval ennél többet nem tudok mondani :D

2015. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!