Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintettek millyen lett?

Kati Tibor kérdése:

Szerintettek millyen lett?

Figyelt kérdés

Csináltam egy videót és jó lenne ha véleményt füznétek hozzá kinek menyire tetszik illetve nem:

https://www.youtube.com/watch?v=O97CQB4U_hY&feature=youtu.be



2015. márc. 23. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a régebbi videóid de a minősége még mindig sz*r :P valamennyire ritmusra és szövegre is vágtad. Még gyakorolnod kéne de ez már nem rossz.
2015. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :).Megy a zöld kézz :)
2015. márc. 23. 18:37
 3/6 anonim válasza:
25%

Nagyon jó lett.

Egyébként hogy (vagy hol) lehet ilyet csinálni?

2015. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 nak. Ha nagyon türelmes vagy és becsületes akkor Movie Maker (ingyenes) Ha nem vagy becsületes és annyira nagyon nem vagy türelmes akkor Sony Vegas Movie Maker. Sokkal pontosabban és egyszerűbben lehet vele dolgozni (ez persze fizetős HA MEGVESZED ;) )


Na akkor a vidi :)

Nekem tetszett, az eleje az mondjuk nem. Oda kitalálkoztál volna valami, de am látom benne az ötletességet :D Vágás szép. Mivel gondolom nem azzal a felirattal nézted ami a videón látszik, így azt tanácsolom szedd le valahonnét FULLHD ban. Ha csak ez a 4:3 klparány van (az az a majdnem négyszög) akkor meg közelíts rá, hogy a 16:9 est kitöltse. Sokat fog rajta dobni. A végére szerintem nem kell, Thanks for Watching. Az olyan sablon és mindenhova oda van már majdnem írva... A zene azt nekem pont nem tetszett (de ez egyén függő persze nem tudom, hogy ez e az anime zenéje)

Asszem ennyi :)

2015. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat :).

Amugy csak azért vágtam erre a zenére mert még nem igazán láttam volna a youtubon hogy ezt az animét egy ilyen zenére vágták volna.Szóval megpróbáltam én megvágni elsőnek egy ilyen zenére :)

2015. márc. 25. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett. Csak, kár hogy nem voltak benne a többi szereplők is, hanem csak a nagy mágia játékokról és a harcokról, nem volt benne Erza meg Wendy meg ilyenek :( az zene jó volt nagyon :D
2016. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!