Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy hívják az énekest?

Hogy hívják az énekest?

Figyelt kérdés
Egy magas, barna hajú vagy spanyol vagy mexikó férfi énekes!! A dalai 100 MILLIÓ fölött vannak! Valaki!?
2015. márc. 20. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
weird al yankovic
2015. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van pár tippem:


Enrique Iglesias: Spanyol származású amerikai énekes, igen híres, barna hajú és magas is. Elsőre ő ugrott be, de lehet csak azért, mert imádom.


Ricky Martin: Puerto Ricoban született, ami az USA-hoz tartozik, eredetileg szőke, de egy időben barna volt, de most is az. Fogjuk rá, hogy magas. Csak kevés híres száma van. Szerintem nem rá gondoltál, de azért lehet mésig, és 1-2 adatra rosszul emlékszel. Amúgy vannak spanyol számai is.


Justin Bieber: Gondolom őt ismered, nem kell bemutatni, nem olyan magas, kanadai, barna az eredeti hajszíne barna, de azt mostanában sajnos ritkán látni. Igen híres, bár nincs olyan aki ne ismerné a nevét.


Chayanne: Magas, de fekete a haja, amit lehet barnának nézni. Nem olyan ismert, és amerikai. Nem sok esély van rá, hogy ő lenne az.


Andy Brown: Lawson énekese, magas, barna hajú, de ő angol, egy híres zenéje van.


Luis Fonsi: Amerikai, fekete hajú, magas, igazából a Despacito előtt nem volt ismert, mondjuk ki se jött a dal, amikor kiírtad a kérdést.


Marc Anthony: Fekete hajú, ő se valami magas, de nem is törpe. Amerikai, és elég híres, bár mostanában alig hallani róla.


Nicky Jam: Amerikai, barna hajú, magas, nem olyan híres. Én Enrique egyik számával ismertem meg, előtte azt se tudtam, ki az.


Harry Styles: Angol, az One Direction frontembere, magas, barna hajú, de szerintem lehet mégsem ő lesz az.


Brad Simpson: The Vamps frontembere, angol, nem olyan ismert, barna hajú, középmagas.


Justin Timberlake: Őt is gondolom ismeri mindenki, magas, barna hajú, amerikai, nagyon híres.


Shawn Mendes: Kanadai-portugál fekete hajú énekes, magas, igen híres.


Eric Saade: Magas, fekete hajú, libanoni énekes, aki svédprszágban énekel, 1-2 száma híres.


Zayn: One Direction volt tagja, mindig másmilyen a haja szinte, angol-pakisztáni, mostanában lett ismert, magas.


Jó sokat írtam, remélem sokat segítettem, nem minden adat igaz mindegyikre, remélem meglesz, mert nekem ők ugrottak be a leírásod alapján.

2018. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enrique Iglesias
jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!