Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hooligans Ringass el akkordjai...

Hooligans Ringass el akkordjai? (gitárra természetesen)

Figyelt kérdés
akkord, gitár, hooligans, ringass el, akusztik, zene, rock

2015. márc. 15. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen gitárra ugyanazok az akkordok mint más hangszerre.

Egyébként nem hiszem el, hogy a mai fiatalság (feltételezem fiatal vagy, egyébként én is) nem képes fél percet guglizni, inkább kiír egy kérdést, hogy más kikeresse helyeted. Én nem ismerem a számot de ezt gugliztam:


intro:

B - F - Eb - F

B - F - Eb - F

verse:

Gm - Eb6 - Gm - F

Gm - Eb6 - Gm - F

Gm - Eb6 - Gm - F

Gm - Eb6 - Gm - F

bridge:

Gm - Eb - B - F

Gm - Eb - B - F

refr:

B - F - Eb - F

B - F - Eb - F

Dm - Gm - D#m - F# - B

2015. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pontosan és akkor vár a válaszra még ha senki sem írna holott már tegnap délután elkezdhette volna tanulni ma meg már csak ismételné például.
2015. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gimmesomekeef válasza:
Megtanulhatott volna hallás alapján akkordmenetet felismerni... zene elmélet nélkül annyi értelme van a zenének, mint a guitar hero-nak. És még mielőtt valaki azt mondja, hogy nincs pénze tanárra, az interneten minden nagyon szépen össze van szedve, hanganyagokkal, gyakorlatokkal, elméletekkel. Csak venni kell a fáradtságot.
2015. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!