Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Joyo Extreme Metal torzító...

Joyo Extreme Metal torzító mennyire jó? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a torzítóról van szó. Nu metal, Thrash esetleg symphonic metálra kellene legfőképpen. Van akinek már van tapasztalata vele? Megéri e az árát? Mert youtubon elég jó tesztek vannak róla.



2015. márc. 13. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen erősítőhöz kell?
2015. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Orange Crush 20w kombóm van. Jelenleg guitar rigben használok preseteket, meg van 1 olcsó multim amit már meguntam, és ezért gondoltam valami új és jobb hangzást elérni. Esetleg mit ajánlanál helyette?
2015. márc. 13. 14:25
 4/17 anonim ***** válasza:

Semmit.

Minek még ennyi hülyesüg mellé egy gagyi torzító is?

2015. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Külön szeretném használni, egyenként szeretnék venni effekteket és ezzel kezdeném. Mondjuk adhatnál egy egyszerű magyarázatot, hogy miért hülyeség? És mit ajánlanál helyette ami szerinted nem gagyi? Mert azért guitar rigben a megfelelő presetekkel elég jó minőségű hangot lehet felvenni (persze nem alaplapi hangkártyával)
2015. márc. 13. 14:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Vegyed... :D
2015. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg is fogom venni, vagyis először kipróbálom az üzletben. Mert látom itt tőled nem kapok hasznos információt, talán majd valaki más leirja a tapasztalatait.
2015. márc. 13. 15:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni ezt a beteges torzító vásárlási mániát
2015. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
... Így pozitívan nem tudok hozzászólni a dologhoz.
2015. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vajon mit vegyek, hogy jó sound-om legyen pl system of a down, metallica, nightwish, epica és hasonló zenékhez? Mondjuk nem terveztem kiadni 100 rugót kiadni 1 csöves fejre ha arra gondoltál, az erősítőmön ami van drive az max acdc, black sabbath stilusra elegendő
2015. márc. 13. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!