Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17 évesen érdemes megtanulni...

17 évesen érdemes megtanulni szaxofonozni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és már kisgyerek korom óta izgat a szaxi:D

Nem szeretnék nagy karriert befutni vele, csak magamnak, hobbiszinten...

Ha elmegyek egy zeneiskolába ott foglalkoznak még ilyen kórú emberekkel?


2010. febr. 14. 21:13
 1/8 Thurston ***** válasza:
Persze. Soha nem késő elkezdeni...
2010. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pff... miért ne foglalkoznának? Komolyan nem értem, miért hiszik azt emberek, hogy korhoz között egy hangszeren megtanulni.

Zeneiksola helyett tanárt is választhatsz.

2010. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy foglalkoznak ilyen korú emberekkel:)

Van több osztálytársam is(ők is 16-17évesek) most akarnak megtanulni gitározni. Én dobolgatok másfél éve de hogy javuljak kicsit én is most akarok majd menni zeneiskolába.

Nem korhoz kötött, de valaki már ilyen korban 10éve szaxofonozik és elég profin tolja te meg most kezded el. Ennyi az egész. Szerintem ugyanúgy megtudod tanulni és te 10év múlva leszel olyan mint az a "valaki" most. Vagy még jobb :)

2010. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zenélni mindig érdemes elkezdeni.
2010. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok zeneiskolában csak gyerekekkel foglalkoznak, de sok olyan is van, ahol felnőttekkel is. Ne add fel a keresést.
2010. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de olyasmit hallottam hogy mostmár 18éven felül nem lesz támogatás a zenesuliban, tehát 50ezer forint körül van egy félév.. Amit van aki tud fizetni, van aki nem. Ez alól ki lehet bújni úgy, hogy ha van valami kedvezményed, sok gyerekes család, vagy ilyenek, ha nem tudod így megoldani, inkább magántanárt keress.. könnyebb kifizetni havonta 3-4ezret, mint 100ezret egy évre, a gyakorlat úgysem azon múlik hogy mennyit vagy tanárral, otthon kell sokat gyakorolni, ha hetente egyszer elmész a tanárhoz, és megmutatod neki hogy mire jutottál, ő meg mondd jó tanácsokat, pont elég:)
2010. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha érdekel, és szeretnéd, hajrá, mindent bele. főleg ha egy ilyen hangszeren akarsz megtanulni játszani. én is egy évig latolgattam és akartam, meg előtte is gondolkodtam rajta, de most októberben lett egy basszusgitárom :]] tanár is van hozzá többé kevésbé, megy is a dolog, szóval ha úgy érzed, hogy akarsz rajta játszani, vágj bele nyugodtan.
2010. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy 18f :D
2010. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!