Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik neketek a zeném?...

Mester SzabolcsKAH kérdése:

Tetszik neketek a zeném? (EDM, Lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 6. 12:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mennyi ideje foglalkozol zenekészítéssel?
2015. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amikor a melódia alá bejön a kick akkor beraktam volna halkabban a melódia hangjával egy enyhe aláfestő basszust. Pl egy oktávval lejjebb. A vocal a felvezetés után nagyon nem illik bele de amúgy nem rossz. A fő szólam nagyon tetszik. Ja és az intro és a melódia között hagytam volna egy kis szünetet. :) Folytasd! ;)
2015. ápr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs öreg, én ezt a stílust nullának tartom, de ezzel a zenével még annál is alább nyúltál... A mixdown borzalmas, gondolom a mastereléssel se foglalkoztál vele... A dallamok monotonok, unalmasak.
2015. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Badattitude válasza:
Én nem a lelkesedésedet akarom letörni, hanem válaszolni, ha már kérdést tettél fel: nagyon tucat ! Én más utakon járok, de nagyon átjön, hogy a programra hagyatkozol. Nincs benne egyéniség. Ezzel a basszussal meg..Az egész olyan, mint egy party droggal meghintett Zoltán Erika szám. " Szerelemre születtem, ( votnvotnvotnvotn) ..." Kezdj valamit az ütős résszel is ! Kisérletezz ! Csinálj saját basszus hangzást, tekergesd szét a nyomorék vsti potijait, és valami vérrel telibb basszust tolj. A saját fejed után menj, ne a tucat után. Persze, csak ha stílust is akarsz. Mert hidd el, maximum Sláger Tibó szintig jutsz el. A keverésbe is feccölj bele, mert nagyon harsány.
2015. jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!