Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Orange Crush PIX 20w gitárerős...

Orange Crush PIX 20w gitárerősítőnek nem lehet baja ha guitar rig programban használom hangkártya interfacen keresztül?

Figyelt kérdés
Guitar rigben gyakorlok és vételezem a felvételeimet. A kimenetre néha a gitárerősítőmet használom néha fülhallgatót. Nem lehet sok idő után valami baja a gitárerősitőnek?

2015. márc. 5. 22:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csak azért vetettem fel példának az 5.1et mert van nekem 5.1esem, de sokan azt is legagyizzák guitar rig használatra, de nem szól az se sokkal jobban az orangetól, talán az a jobb benne, hogy jobb a basszusa és kis térhatás feelinget ad. De nem túl praktikus mindig ki-be húzogatni főleg, hogy elég rövid a kábelje :S
2015. márc. 6. 15:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne mindig ki-be húzogatni? Nem értelek... rákötöd, és kész, azon hallgatsz mindent... mi olyan bonyolult ebben?
2015. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát ez nem ross ötlet, de nem vagyok benne biztos, hogy interfacen keresztül szólna a film vagy zene amit a számitógépen néznék. Amúgy minden jó USB bemenetem foglalt, szóval az is kicsit problémás lenne, ha az flasht kellene bedugni, akkor az interfacet ki kellene húzni.
2015. márc. 6. 16:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem mondok semmit... :D
2015. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak mond, azért vagyunk itt :D Lehet annyira nem értek hozzá, de majd kitapasztalom a dolgokat
2015. márc. 6. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!