Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SoundCloud-dal kapcsolatos...

SoundCloud-dal kapcsolatos kérdés (akinek van)?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék több követőre szert tenni?

Szoktam osztani eszméletlen jó big room, deep & future, trap és melbourne bounce számokat (főként az előbbi 3 stílusból).

Folyamatosan dobom fel a még premier előtti számokat híresebb djktől (future & deep).

Titeket érdelelne egy ilyen csatorna?



2015. febr. 23. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, mi értelme?


Mégis hogyan találna rád valaki? Hamarabb találja meg az eredeti szerzőket.


Az pedig, relatív, hogy mi az "eszméletlen jó."


Pl.: itt az én egyik kedvenc számom: https://www.youtube.com/watch?v=VzBzXgRGNTI


Ezt megmutattam vagy 7 embernek, de talán egy szerint eszméletlen jó, rajtam kívül. Pedig én ezt a számot ROHADTUL BÍROM. :DD főleg 2:15 ROHADT HANGOSAN

ááhhhww :')

2015. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem értek veled egyet első.

Van olyan dal amit feltöltöttem és már 30 ezer letöltésnél, ezer kedvelésnél jár.

Az eredeti dal amit a dj később rakott fel még csak ennek a felénél jár :D

"eszméletlen jó" ezt pedig arra értem, hogy big room vagy futur house stílusban pl. megmutattnék 10 embernek egy dalt és ez 7-nek tetszik :D

2015. márc. 30. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A trágya big roomot nem nagyon ajánlom feltöltögetni mert csak egy szr intróból, utána egy gyenge vezényszólamból + agyon equalizált basszusból áll majd egy refrént + egy kva uncsi befejezés. De a többit rakd csak fel. Az elsönek meg: xKito akinek a számát küldted az is pont ugyanezt csinálja, más zenéjét reklámozza ezáltal megtekintésekkel pénzt keres + ingyen reklámozza a dj-t is, mindketten jól jönnek ki. Inkább ismeretlen dj-k szokták ezt választani hogy gyors hírnévre tegyenek szert. Nem is értem a kérdésed "Mi értelme?", xKitonak mi értelme? :D:D:D
2015. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.

Tudom, eredetileg tőle van a szám, csak letörölte, aztán ez meg felrakta. Ismerem. :P


De, viszont YT-n egyszerűbb az ilyeneket megtalálni, mint SoundCloudon.

YT-ra, meg sok "zenész" fel sem tölti a zenéjét. Így itt megéri.


Vagy azért, mert minek, vagy nincs ideje, vagy azért, mert a YT lejátszója tömöríti a zenéket, és "sokkal" rosszabb lesz a hangminősége, mint a SoundCloud-on, nem tudom. :S

2015. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!