Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik Lil Wayne-t?

Miért nem szeretik Lil Wayne-t?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenhol ezt olvasom, hogy ilyen sz*r meg olyan, és mindenki jobb nála. Szerintem tök egyedi a hangszíne, imádom a hangját, jók a számai, és a stílusával sincs gond. Jó, kicsit kirívó, de jól áll neki, Lil Wayne éppen ettől Lil Wayne.

2015. febr. 19. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A hangszíne tényleg egyedi, de autotune nélkül nem tudom, hogy most hol tartana. Ettől függetlenül bírom a számait.
2015. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én soha nem szerettem. Mert az egész személyisége olyan ostoba. Tipikus ni*gger. Egyszer kíváncsiságból elolvastam egy dalszövegét, gyakorlatilag egymástól teljesen összefüggéstelen mondatok sorozata volt. Egyszerűen nem volt értelme. Meg ez az illuminati meg a sok marhaság. Hogy mindenféle okkultista szimbólumokat mutogat meg szerepeltet. Ez is csak arra megy ki hogy felfigyeljenek a szenzációhajhász, de amúgy tök érdektelen karakterére. Egyszerűen buta az egész személye és kész.
2015. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
értelmetlen szövegek, szörnyű hang , pózerkedés lvl 10000 , buta , nagyképű , áll gengszter , soroljam még?
2015. febr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*álgengszter
2015. febr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A.C.A.B válasza:
Egyrészt, mert egy beképzelt majom. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint, hogy a múltkor megállapította magáról, hogy ő a ma élő legjobb repper. Ez a kijelentése már csak magában azért is felháborító, mert ott van pl. Dr. Dre, aki nagyrészt egymaga egy egész műfajt, a G-funk-et létrehozta, mégsem ő a legismertebb és sokak szerint nem a legjobb repper (bár szerintem a legjobbak közé tartozik). Másrészt meg vegyük csak a kinézetét. Olyan borzalmasan néz ki, hogy az már katasztrófa. Bármennyire is furcsa, sokat számít a kinézet. Kinézetének köszönhetően nem is lehet annyira komolyan venni, mint egy igazi, valóban jó rappert, aki normálisan néz ki. A harmadik pedig az, hogy nem bír elnyugodni, azt hiszi, hogy körülötte forog a föld. Elég sokszor a figyelem középpontjában akar lenni valamilyen botránnyal, ami már elég unalmas. És mellesleg a 90-es évek rapperei szinte kivétel nélkül jobbak lil wayne-nél.
2015. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!