Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan zenéket keresek, amikben...

Olyan zenéket keresek, amikben a refrénnél egy meglepő fordulatot hallhatunk. Ilyet tudtok nekem linkelni?

Figyelt kérdés

Itt egy példa rá: https://www.youtube.com/watch?v=e15Qwu5Z390 na ez az a szám, aminek nagyon rossz lett a refrén, de nem számítasz rá, hogy mi lesz ottan :)Leginkább az elektronikus műfajokat kedvelem, de minden hallgató vagyok: edm, electro swing, trap, house, jazz, dance, dnb, rap, minden :)

Metál, rock, alternativ, és ezek bármilyen pajtársait most nem keresem.



2015. febr. 14. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem refrén hanem drop. Amúgy sajnos nem hallok benne semmilyen fordulatot. Esetleg ha leírod, mit értesz fordulat alatt, akkor tudok segíteni.
2015. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nem jut eszembe jobb példa, de azt próbáltam írni, hogy olyan zenét keresek, aminél számítasz egy átlagos, gagyi dropra, és egy furcsa, érdekes jön ahelyett :)
2015. febr. 14. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát számomra pontosan ilyen a What does the fox say. Förtelmes :D
2015. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A What does the fox say egy vicc, én nem ilyenre gondoltam :D
2015. febr. 15. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Tongue forest: You got the nerve - ha tudsz angolul. :)
2015. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Grabbitz - Here With You Now

Egyáltalán nem ilyen dropra számítottam, de attól még nagyon jó, és a 2. dropja is meglepett :D de az még inkább tetszett :)))

2015. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ArchieBuld válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=J3i0-_gX6OU


Tessék, itt egy elég érdekes :D

2017. jan. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!