Nagyon kezdő gitáros kérdés (? )
Figyelt kérdés
Ezt hogy tudom eljátszani gitáron? Konkrétan a lefogások kiolvasásával van a bajom. Honnan tudom, hogy hányadik bundba kell tenni az ujjamat?
2015. febr. 3. 17:40
1/5 anonim 



válasza:





Megtanulod az akkordok hangzatait és akkor tudni fogod,mert oda van írva.
2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudnám azt megtanulni?
2015. febr. 3. 19:27
3/5 anonim 



válasza:





Előtted az egész internet kis barátom.
Ne legyél életképtelen.
4/5 anonim 



válasza:





ha használnád az eszed rájöhettél volna hogyha odahúzod az egered akkor az akkordok fogásait is láthatód hogyan kell lefogni őket.
Jah hogy nem tudom hogy mi mit jelent, hát ezt beszoptad akkor...
5/5 anonim 



válasza:





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!