Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha szeretnék a YouTube ról...

Ha szeretnék a YouTube ról letölteni egy beatet, akkor az minden egyéb dolog nélkül megtehető vagy le kell velük egyeznem, hogy elfogadják hogy a zenéjüket vettem alapként és osztozni a jövedelmen?

Figyelt kérdés
Egyszerűbben: szeretnék zenét csinálni és kell alapzene, amit YouTube ról szeretnék letölteni és az legális vagy le kell velük egyezni? Mert láttam olyat is hogy freebeat azt lehet felhasználni?

2015. jan. 27. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy egyszerűbbé tegyem a dolgodat: Magyarországon MINDEN zene jogvédett a megírásától fogva. A Youtube kicsit megegyszerűsíti a dolgot, ha arra rapelsz és feltöltöd, szólni fog, hogy jogvédett tartalom, el kell fogadni, és reklámot rak rá. Ha máshova töltöd fel, akkor személyes (mármint ügyvéd általi) jogi megkeresésre számíthatsz, mely szerijnt azonnal töröld a dolgot. Én azt tudom javasolni, hogy eleve ne kezdd el, nem olyan nagy truváj egy alapot összerakni valami programban.
2015. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésed maradékára is válaszoljak: igen, le kell velük egyeztetni, legalább e-mailben, hogy nyoma maradjon.
2015. jan. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OK értem. És milyen programot javasolsz? Amiket próbáltam majdnem mind fos.
2015. jan. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!