Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ez a zene? Csak az első 39...

Mi ez a zene? Csak az első 39 másodpercről lenne szó!

Figyelt kérdés
[link] Tud valaki valami használható infót? Valami film cím, vagy esetleg valami konkrét... Nekem valahonnan ismerős, de már lefüstöl az agyam a nagy gondolkodásban. Semmi nem ugrik be. Köszi előre is.

2015. jan. 27. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hm... Azt hittem sikerült feltennem a kérdést. Nem a két évvel ezelőtti Summer Sound Fesztivál fellépőire vagyok kíváncsi, hanem a videó első 39 másodpercének hanganyagára. De azért köszi.
2015. jan. 27. 08:27
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaj, hát írd át a címet! Ennyire egyszerű...


Armin Van Buuren "State of Trance" több órás mixeit is így kerestem ki.


"State of trance 255 soundtrack"

"State of trance 450 soundtrack"


Ésatöbbi, a legkönnyebben így lehet megtalálni a számokat.

2015. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem ismerős, viszont szerintem csak egy sima alap ingyenes hang anyag.
2015. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, rosszul írtam.


Ezeknek a mixeknek a zenéit így kerestem meg, ezt akartam írni. A több órás mixekben ugye összevágott zenék vannak, ezeknek a címét beírtam, a Traclkistekben megvoltak a számok.

2015. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, egy retardált szerencsétlenségnek tűnhetek a szemedben, de egye fene. Kapj teljes képet rólam. Semmit nem tudok erről a zenerészletről. Semmit, azon kívül, hogy ehhez a videóhoz felhasználták. Így hiába csapkodom be a "gugliba", hogy "summer sound festival 2013", semmire nem megyek a kapott találatokkal, mivel konkrétan amúgy semmi köze ehhez az eseményhez. Sajnos a SHAZAM se ismeri fel. Úgyhogy gondoltam felteszem itt a kérdést, hátha valaki tud valamit róla. Azért köszi.
2015. jan. 27. 08:40
 7/12 anonim ***** válasza:
2015. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Talan van elteres, a zene felismero ezt adta ki.

Bocsi. :)

2015. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem ezt meg se nyitja. No mindegy. Válaszodból ítélve amúgy se lenne meg a válasz. Főleg ha elgondolkodok azon, hogy az én zenefelismerőm miket akart velem megetetni. Tisztára hülyének néz még ez is. Köze nem volt még a hangzáshoz se. Metál, meg relaxációs zenéket, vagy klasszikusokat dobott ki. Ostoba. Azért köszi Neked is.
2015. jan. 28. 22:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Azert van amikor pontosan ugyanazt a zenet ismeri fel.

Nagyon hasonlit ra.

Youtube-ba ha beirod meglatod, de van egy kis elteres.


Na mindegy majd hatha kapsz okosabb valaszokat is.


Lehet egy kicsit normalisabb hangnemben is. :)


Szia

2015. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!