Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét válasszak a...

Milyen zenét válasszak a videóhoz?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék valentin napra videót szerkeszteni közös képeinkből, idézetekkel, de nem tudom milyen zenét válasszak hozzá. Olyan kellene, ami szép, de nem túl nyálas. :)
2010. febr. 8. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Nemtudom a barátod milyen zenei stilusú, de egy ilyen videó alá szerintem passzolna valami nyugisabb "Ismerős Arcok" szám nézelődj youtube-on ha valamelyik érdekel, el tudom küldeni. Írj e-mailt ha segíthetek valamiben.
2010. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Háát ő a hip-hop stílust szereti, de az ide nem illik :D

de most eszembe jutott a Republic...az sztem jó lesz :D

2010. febr. 8. 19:47
 3/3 anonim válasza:
Így van gratula. Nagyon jó a Rebublic is. Mondjuk én elfogult vagyok mert csak magyar zenét hallgatok és szeretek. Meg csak azt tartom zenének amit hangszeren játszanak,és a szájukkal énekelnek az előadók. Nem azt amit egy gép csinál. de ez csak az én véleményem volt.
2010. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!