Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megérné egy ilyen párosítás?

Megérné egy ilyen párosítás?

Figyelt kérdés

Gitár

[link]

Pickup

[link]



2015. jan. 24. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, nem tudom, van-e 60e Ft-nyi érzékelhető különbség a Wilkinson és az SD hangszedők közt.
2015. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azért a wilkinsont is kb 30 ezerért ellehet adni nem?
2015. jan. 24. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, a Wilkinsont szerintem nagyon örülhetsz, ha darabját 10-ért el tudod adni.

Próbáltam ilyen gitárt, nagyon jó hangszer, de szerintem nem éri meg az ára durván 2/3-át rákölteni pluszban, szerintem olyan drasztikus mértékben nem lesz jobb, pláne annak ismeretében, hogy a végső hangzás kialakulásában milyen hatalmas szerepe van az erősítőnek, efekteknek és azok beállításának, számtalan más tényezőről nem is beszélve.

2015. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért más ugyanolyan pickuppal játszani mint slash...

De kikell próbálni nyilván

2015. jan. 24. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A sound a kézben van... :)
2015. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hidd el hiába cseréled ki , egy vak teszten észre se vennéd a különbséget , +30-40k kifizetni azért hogy rá van firkantva hogy slash nem éri meg..

am meg a Hollywood Rose szólógitárosa is ilyen gitárt használ eredeti hangszedőkkel és elég jó soundja van :D

persze ahoz kellenek még az erősítők pedálok befolyása is

2015. jan. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát 60 ezer forintért iylen hangszdőt venni.. tudod miért kerül ennyibe, azért mert rá van írva hogy Slash, semmi több, egy darab mágnes, és réz tekercs,mint minden hangszedő. Másrészt meg tényleg egyáltalán nem biztos hogy cseppet is jobb esz a hangja mint az eredeti szedőkkel.

A wilkinsonokat kb 10ért tudod eladni, a kettőt együtt.. :)

2015. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
inkább a + pénzt erősítőre költsd, egy gyenge erősítőn még egy 3000 dolláros gitár sem fog szépen szólni
2015. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egy darab mágnes, és réz tekercs,mint minden hangszedő"


Kissé túlzottan leegyszerűsíted. Végül is a gitár is csak egy darab fa :)

2015. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!