Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szám lehet ez? Nagyon...

Melyik szám lehet ez? Nagyon fontos, több lent.

Figyelt kérdés
Nagy hatással volt rám egy szám, de nem tudom a címét. Dühös, szomorú, olyan világvégés. Mintha hallottam volna valamilyen filmben. Mostanra nem emlékszem rá teljesen, de talán klasszikus zenei alapja volt. Előre is köszi a segítséget!

2015. jan. 22. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem értek a hangszerekhet, de az biztos hogy vonós hangszerek (is) vannak benne.
2015. jan. 22. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Kismillió filmben van ilyen zene. Ennél több infó kell.

Ha tudod mikor adták a moziban a filmet, az már segítség lehetne, hátha látta valaki.

2015. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már mindenhogy próbáltam rákeresni, de semmi. Megvan a dallam, elfütyültem, de sajnos a Shazam nem ismeri fel :(
2015. jan. 22. 20:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy benne van e valamilyen filmben, csak ismerős volt, ezért gondoltam.
2015. jan. 22. 20:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, még annyit tudok mondani hogy nem énekelnek benne.
2015. jan. 22. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos így esélytelen.
2015. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fütyült hangfájlt töltsd fel, linkeld ide és akkor talán tudunk segíteni!


Egyébként van egy olyan érzésem, hogy nem komolyzenei darab, amit keresel, hanem valami epic soundtrack szám, csak ezeket egy csomóan összekeverik a klasszikus zenével, miközben ég és föld.

2015. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!