Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárkombora lehet ládát kötni?

Gitárkombora lehet ládát kötni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 15:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

VT15.

A régi VT50-es és VT100-asnak volt külső hangszóró jack a hátulján, de az új VT+ sorozatnak nincs.

Azok amúgy is teljesen másképp néznek ki.

2015. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De akkor a videoban az egy régi modell?
2015. jan. 17. 17:56
 13/22 anonim ***** válasza:
Te most mennyi ideig akarod még magadnak bebizonyítani, hogy annak ellenére, hogy gőzöd nincs az egészről, még is úgy van, ahogy gondolod?
2015. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha figyelmesebben megnéznéd a videót, látnád, hogy nem kettő, csak egy kábel megy a Vox-ba. Szóval totálisan értelmetlen dolgokról vitatkozol (amúgy ha rá lenne kötve a hangfalra, az a hátuljából jönne, vagyis nem is látszana).

De most már tényleg elég volt.

2015. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Beszarok b#zdmeg :D :D :D
2015. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Értsd már meg hogy a videóban szereplő kombó nincs rákötve a ládára :D De miért, nem szabad felrakni egy kombót egy ládára, vagy nem értem miért gondolod ezt... :D Egyébként mint Aktív Gitár is írta, csak akkor tudod rákötni, ha a kombón van hangszóró KIMENET. Bemenet = ahol az erősíteni kívánt gyenge jel bemegy az erősítőbe (esetünkben egy gitár). Kimenet = ahol a már felerősített jel "kijön" az erősítőből. Logikus, csak végig kell gondolni. Remélem tudtam segíteni:)
2015. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg levágod a hangszóróját a gyári kábelről és rákötsz egy ládát, megfelelő teljesítménnyel és impedanciával. Probléma van még?
2015. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na igen, pont ezt akartam. Egy kis buherálással szintén megoldható.
2015. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Érdekes amúgy,mert egy kis erősítőnek is adhat marha jó hangot egy jó külső láda.

A 2.5wattos csövesemen alapból egy 5Wattos szóró van, nyitott dobozzal, aztán mikor rátettem 2 12"es fender50W os tolót olyan hangja lett, hogy csak na.

A jimi hendrixes greenback-es marshall ládáról nem is beszélve... durva.

2015. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Persze, barkácsolni lehet, de nem egy olyannak, aki még egy ismert erősítő adataiból se tudja kinézni, hogy nincs rajta hangszórókimenet.
2015. jan. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!