Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Munka közben kikapcsol a...

Munka közben kikapcsol a komolyzene hallgatása . Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mostanábvan ,főleg az évvégén nagy volt a hajtás a munkahelyen és ,a szokásommal ellentétben nem a rádió szólt,hanem kimondottan komolyzenét hallgattam egész nap és nagyon megnyugtató volt és a munkát is tök jól tudtam végezni.
2015. jan. 15. 14:04
 1/4 anonim válasza:
Az jó dolog:) engem is meg nyugtat és nagyon szeretem...Régen az emberek nem csak azért jártak ilyen előadásokra mert az volt a divat hanem hogy pihenjenek kikapcsolódjanak.És ha valaha voltál már ilyen koncerten észreveszed magadon hogy lassan nyugodtan veszed a levegőt és lassabb a pulzusod :) legalábbis velem ez volt amikor koncerten voltam.
2015. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm .

Az idén volt először olyan ingerenciám,hogy necsak otthon halgassunk komolyzenét,hanem ssínházi ,koncert körülmények között is.Elkezdtem nézegetni Győr,Komárom ,Tatabánya viszonylatban lehetőségeket.Ha van valakinek filharmónia,stb. ajánlata,szívesen fogadnám.

2015. jan. 19. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmit sajnos nem tudok Neked ajánlani, mert nagyon messze élek Tőled, de tény, hogy az érettségire, és később az összes egyetemi vizsgámra komolyzenei háttérrel készültem fel.

Most is, például fordítás közben, mindig zenekari műveket hallgatok, így sokkal könnyebben és nyugodtabban mennek a dolgok.

Operarajongó vagyok, de ezek mellett soha nem tudtam úgy kikapcsolódni, hogy ne figyeljek a zenére is, úgyhogy munka közben tényleg csak zenekarra írt szerzemények, többnyire szimfóniák, zongora- vagy hegedűversenyek "futnak".

Úgyhogy megértelek! :)

2015. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Örülök,hogy vannak még ilyen érdeklődésű és műveltségű fiatalok.

2015. jan. 26. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!