Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudok énekelni, hogyha nem...

Tudok énekelni, hogyha nem sérültem még meg, amiért nem énekelhetnék?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura a kérdés, de ugye az énektanár belém adta ezt a jó hangod van témát, de tudtam, h nem igaz szavak, csak bátorítás. Kisebb koromban 4-5 évig táncoltam versenyszinten, majd egy jó ritmusérzékem lett, sőt még mindig tudok táncolni, de ez nem annyira lényeg. Folyamatosan éneklek, de még énektanárhoz nem mertem elmenni. Sokak azt mondják, hogy van hangom, mások meg inkább elmennek :/ (az ismerősök többsége mondta a jó hangot) És nem tudom eldönteni. Nem kérek lehurrogó válaszokat, hisz én komolyabban azt akarom megtudni, h egy ember tud-e énekelni, h ha nem sérült meg még olyan dologgal, amivel nem tudna énekelni. Amikor éneklek, engem nem érdekel ki mit szól, én ki adom magamból. És amikor éneklek, olyan érdekes, felemelő érzés fog el, és élvezem :D

De érdemes lenne foglalkozni ezzel? Mert úgy énekelni komolyan, közönség előtt nem énekeltem.

És ha hobby szinten tanulnék énekelni, akkor érdemes lenne tovább fejleszteni, tovább lépni a hangommal?

Előre is köszönöm a válaszokat ;)



2015. jan. 13. 00:35
 1/2 anonim válasza:

Az érzés tökéletesen megfelel ahhoz hogy jó hangod legyen! Én- akár a fürdőben akár az énekversenyen 100 ember előtt éneklek mindig ezt érzem.. És az énektanár az csak egy plusz dolog, amit igénybe vehetsz ha tovább szeretnéd a hangod képezni, de az igazi ami nélkül ezt az egészet nem lehet csinálni, azt szokták ugy mondani hogy SZÜLETETT tehetség... Azaz tök mind1 hogy milyen énektanárhoz jársz ha nincs meg benned az a plusz! :)

Ha gondolod küldhetsz privibe egy kis hanganyagot. :)

2015. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Bár még mindig fura dolgok kavarognak a témával kapcsolatban a fejemben. Tiszta zűrzavar :DD

Jövő hét szerdára az énektanárom egy meghallgatásra küldött engem, h döntsék el a mellettünk lévő településen lévő énektanárok, h van-e hangom vagy nincs? Sok emberből énekes lett, bár nem híresek :)

De a kérdés még aktív :D

2015. jan. 18. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!