Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki a Vicetone...

Ismeri valaki a Vicetone formációt? Kedvenc szám vagy remix tőlük?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ismerem :D sokat hallgattam régebben, de egy kedvenc számot nem tudnék mondani tőlük :D.

Nem mondom favoritnak őket, vannak sokkal jobb EDM dj-k akik talán kevésbé ismertek, de oda vissza verik a számaikkal Vicetone-t.

Ha érdekel írok egy párat ;).

2015. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerem, elismerem, de egyáltalán nem szeretem az ő stílusukat. Nekem valahogy nagyon kis langyinak hat az egész, persze ettől függetlenül el kell őket ismerni. :)
2015. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ladylatex válasza:
Nem követem a munkásságukat, csak annyira vagyok képben velük kapcsolatban, hogy a Spinninnél vannak. Mondjuk a No Way Out nem rossz tőlük, de elég langyi szerintem. Számomra ez a rádióban szólós-egy hét után megunós zenék közé tartozik.
2015. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek langyi, kinek nem, nagyon szép dallamos zenéik vannak és voltak, de vannak másabbak is, pl. a Lowdown. :D Nekem tetszik a stílusuk. :D
2015. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ismerem, és imádom! :D


Someone like you, Whistle, Sparks remix, illetve a Heartbeat, Harmony, és a Hope :) Rengeteg jó zenéjük van, felsorolni se tudnám! Aki szerint langyi, az nem hallgatta még jó fülhallgatón/hangszórón! :)

2015. nov. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!