Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sűrgős segítség kellene!...

Sűrgős segítség kellene! Szerintetek melyik a jobb gitár Jackson JS32 Rhoads vagy Kelly?

Figyelt kérdés
Ez a 2 gitár között variálok. De nehezen tudom eldönteni melyik legyen, mert mind a 2 nagyon tetszik. Nem fejnehezek? Ugyanúgy szól mind a 2? Előre is köszönöm a segítséget.

2015. jan. 12. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A variálok szó kicsit mást jelent... de értem mit akartál, szóval mindegy. Ha mindkettő JS32 széria, akkor elvileg csak a formában különbözik a kettő.
2015. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Én is arra gondoltam, hogy csak kinézetben különböznek. Olvastam, hogy a rhoads-ok fejnehezek. Erről tudsz valamit mondani?
2015. jan. 12. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nekem egy RR3-as Jacksonom van. Az fejnehéz. Nem tudom, ki kell próbálni. Egyébként engem abszolút nem zavar az ilyen. Ha meg nagyon zavaró, akkor fúrsz egy lyukat máshova és átrakod oda a hevedertartó kis gomb cuccot (nem tudom mi a pontos megnevezése.) Ennyi igazából:) Tudom nehéz lehet dönteni, ez esetben főleg, mivel csak a formában más. Ha van rá lehetőséged, mindenképp próbáld ki mindkettőt.:)
2015. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak a Kelly-t van lehetőségem kipróbálni. Köszi még egyszer az infót :)
2015. jan. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!