Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Békéscsabán a Zenecentrumban...

Békéscsabán a Zenecentrumban kb mennyibe kerül egy akusztikus gitár?

Figyelt kérdés

A nővérem kapott karácsonyra egy nylon húros gitárt, de kiderült, hogy már nem akar megtanulni gitározni és azt mondta, hogy vigyem vissza. Én pár éve tanulok és már megérett egy új hangszer. Szeretném becserélni egy fémhúrosra, csak nem tudom, hogy mennyit kéne még pluszban ráfizetni. Jó minőségűt szeretnék, semmi extra, fém húrok, fekete, esetleg a szegély fehér, nem kell fényezés sem, a lényeg hogy jól szóljon:) Márkában nem gondolkodtam, de nem tudok sokkal drágábban venni, max. 25-30000-ért. A nylonosat 18000 ft-ért vettem.

Valami arany középút kéne. Esetleg tudnátok ajánlani megfizethető, de minőségi márkát? Vélemények az üzletről/árairól, tapasztalatok?


2015. jan. 4. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen árban lehet venni ilyen Soundsation gitárt:

[link]

tokkal, hevederrel, pengetőkkel, hangolósíppal.

28 ezer körül volt tavaly.

2015. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen van nekem is, csak a fejének a körvonala különbözik egy kicsit a képen láthatótól. Az is a békéscsabai üzletből való.
2015. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez nagyon szép gitár:) Majd utána érdeklődöm a boltban. És szuper hogy tartozékok is vannak hozzá^^ Egy hevedert úgyis akartam venni:)
2015. jan. 4. 17:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól látom, hogy ez egy matt gitár? Esetleg a típusát meg tudnád nekem mondani? Előre is köszi:)
2015. jan. 5. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem matt, minden oldala lakkozott, fekete.

A gitár típusa Soundsation DG100, maga a szett úgy mindenestül meg APKG100-BK jelzésű.

Bocs, hogy egy kicsit későn válaszoltam. :)

2015. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kép valószínűleg számítógépes grafika, ez szerepel egy csomó oldalon. Valójában jobban néz ki az eccájg. :)
2015. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Semmi gond, még nincs meg a kicsike.
2015. jan. 13. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, kimaradt egy G betű: vagyis AGPKG100-BK a szett neve. Így már guglin is rá tudsz keresni. Megnéztem pár találatot, nagyjából ugyanannyiba kerül mindenhol, 28 ezer körül adják a webshopokban is. Csak úgy még a szállítási költség is rájön, van olyan oldal, ahol 10 eurót is rávernek. Ezért jobb a boltban megvenni. :)
2015. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuper:) Köszi!! Azt hiszem februárban meglépem a dolgot;)
2015. jan. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!