Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mostanában milyen zenét...

Ti mostanában milyen zenét hallgattok? Ez egy felmérés!

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy írjátok le a zene címét,hány évesek vagytok és fiú vagy lány vagy :)
2015. jan. 4. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat, mint eddig is. Nem bizonyos számokat hallgatok, hanem együtteseket.
2015. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább együtteseket írok: Red Hot Chili Peppers, Nightwish, System of a Down... 15/L :)
2015. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elegge vegyes: Ossian, Slipknot, System of a Down, Linkin Park, Tankcsapda, AC-DC, The Offspring, Black Sabbath, Avalanche, Hősök, Deniz, Eminem , 2Pac, Killakikitt, Dr. Dre, Avicii
2015. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Wolfmother, Black Rebel Motorcycle Club, Band of Skulls, The Veils, Courtney Barnett, Jake Bugg, MT Warning, The Asteroids Galaxy Tour - 24/F
2015. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem számítottam ilyen jó eredményre.. Szinte én is ezeket hallgatom. Örülök hogy nem mindenki a mostani divat zenéket hallgatja.Mindenkinek megy a zöld kéz :)
2015. jan. 5. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Patriotyczna muzyka *POLSKA*

Donatan RÓWNONOC feat. Pezet, Gural, Pih - Budź Się

Firma - Ide Bandą , Lece Łukiem

2015. jan. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Muse, Arctic Monkeys, Kasabian, Skillet, Lacuna Coil, Vad Fruttik, Coldplay 19/L
2015. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sabaton :)
2015. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon megszerettem a hip hopot. Mostanában talán már túl sokat is hallgatom. Úgy megnyugtat, főleg ha a szövege olyan lélekrebeszélős, nem csak a "niga Rich madafaka" stb. Kedvenceim: The Weeknd, Lil Wayne, Wiz Khalifa,Essemm és mivel tudok szlovákul Ektor, Separ, Strapo. Fontos: nem veszem át a stílust pl. Wiz Khalifa stílusát teljesen rühellem (nem drogozok, nem füvezek stb) de a zenéjét tökre bírom és így van ez sok zenésszel. Sok nem venném át az életüket, szokásaikat. 14/F
2015. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én inkább előadókat írok: AK26, ESSEMM, Eminem, Barbár fivérek, Skrillex, Skillet, AC/DC, Guns n' Roses, de hallgatok még néha Mr. Bustát, Fankadelit, Escobart, Killakikitt-et, Beerseeealk-ot, Máté Pétert, Demjént, Edda-t, Republic-ot, Bob Marley-t, illetve más Garage, RTM előadókat. Szeretem a "régebbi" és a mai zenéket is. Így meghallgatok bármikor egy AC/DC-t, de Avicii-t is. Amúgy tök mindegy mi, csak zene legyen. :D Tulajdonképpen meghallgatok mindent, de inkább az elsőnek soroltakat. Azok közül is inkább AK26-ot, meg Eminem-et. :)


15/f

2015. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!