Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Martin Garrix-nek van barátnőj...

Martin Garrix-nek van barátnője? Ha van akkor ki?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért érdekel?
2014. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Álítólag ez a Brit neve:Birth name Martijn Garritsen
2014. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs barátnője.Ha lenne,akkor kéne róla kép is.Ennyit tudok írni: Name: Martin Garrix

Full name: Martijn Garritsen

Occupation: dj

Age: 18

Born: May, 14 1996 in Amsterdam

Citizenship: Netherlands

2014. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hívd fel :)

kell a száma? :)

2014. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyik interjúban azt mondta, hogy van:


"I love it when my friends join me for my shows and my family, sister my mum and dad and my girlfriend. I don’t like it when I’m traveling with only my tour management, I’ve been doing a s***load of shows and if I don’t see people from my home country it’s kind of hard so usually they fly to be with me for a few days and they make me feel like it’s home - that’s the important thing."


Gondolom nem kürtöli világgá, hogy ki az, meg a csajnak se biztos, hogy kell a rivaldafény.

2014. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van barátnője. :) [link]
2015. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mind1
2015. júl. 14. 16:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Van, Sonja Horn a neve és svéd, és azért van csak kevés kép róla mert nem szereti a nyilvánosságot. Lassan egy éve vannak együtt előtte Lynn Spoor volt a barátnője ő holland.Volt szerencsém találkozni velük,Martin nagyon szereti és mindenhova viszi magával.
2015. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8:Komolyan találkoztál vele?De szerencsés vagy,mit meg nem tennék,hogy találkozzak velük....Mondjuk voltam Balaton Sound-on,de ott csak láttam őt.
2015. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen. Én a Szigetes fellépése után találkoztam velük:) 8.voltam
2015. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!