Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van az a dal amit már biztos...

Van az a dal amit már biztos minden magyar hallott. WellHello - Rakpart.2:47től annyira ismerős a háttérben hallható szaxofon dallama és már az őrületbe kerget hogy nem jövök rá, hogy honnan. Mi a címe? Vagy hol hallhattam? Film? Sorozat? Tv?

Figyelt kérdés
A dal linkje: https://www.youtube.com/watch?v=KoViCHyvZLk szóval 2:47től van a szaxofon, arról valaki valami felvilágosítást adhatna!

2014. dec. 25. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Sosem hallottam még, nem is ismerem. Ennél igényesebb vagyok.
2014. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen ezt az értelmes kommentet amire nem sajnáltad a fáradtságot hogy így karácsony napján este 11 óra után leírd ezt nekem! erre voltam kíváncsi! nagyon hálás vagyok neked, már van értelme az életemnek hogy tudom te nem alacsonyodsz le arra a szintre h meghallgass egy zenét! :)
2014. dec. 25. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nem szeretnék hülyeséget mondani, de ez sztem teljesen a saját dallamuk. Annyiból valóban ismerős, h a filmekben a nyáladzós meg szexelős jeleneteknél szerettek régebben nagyon hasonló szaxofon muzsikát rakni aláfestésnek. Ez a dallam sztem az övék :)
2014. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, hát ez is teljesen elképzelhető. de valahol már ugyan ezt a szólamot hallottam.. és erre próbálok rájönni de sehogy sem találom/ugrik be.
2014. dec. 26. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

talan meg ez? elozo vagyok:P

https://www.youtube.com/watch?v=Cj25UpcBDt0

2015. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A dal a 80-as éveket idézi, tehát valószínűleg valamelyik magyar 80-as évekbeli filmből vagy sorozatból van.
2015. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gab89 válasza:

3:00 tól :)

[link]

2015. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2016. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!