Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy 2000 körüli disco zenét...

Mumus90 kérdése:

Egy 2000 körüli disco zenét keresek?

Figyelt kérdés
Emlékeim szerint Denzellel egy idös kb. Amit tudok egy szövegrészlet (esperanro popo borno...) nem hiszem hogy így van leírva. Refrén dallama...( papa para papa pa para papa para pa pa... ha valaki tudna segíteni ötletelni megköszönném.
2014. dec. 22. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A szövegrészletet "esperanro popo borno" beírtam google-be idézőjelekkel és nem jött kis semmi, ezt az oldalt kivéve. Biztos nem írtál el egy betűt vagy egy szótagot?


A refrén dallamát nem igazán tudom megfejteni. Szolmizálva vagy ABC-s hangokkal nem menne esetleg?


Vagy ha van egy midi billentyűd, felveszed és feltöltöd azzal is közelebb kerülnél a célodhoz, ha valaki ismeri úgy biztosan könnyebben ki tudná találni, hogy melyik dalról van szó.


Esetleg nem szövegre gondoltál dallam helyet?

Van egy 2000 körüli tánczene, aminek a refrénében nagyon hasonló a szöveg ahhoz amit leírtál, "Pi papa para po"

Scatman John - Scatman

2014. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az a szàm sajnis azt ismerem. Nem pontos a szöveg csak így rémlik. Gondoltam hogy nem lesz egyszerű de sajna nem tudom jobban leírni ne haragudjatok érte. Hàtha beugrik valakinek. Hetek óta idegesít hogy nem tudom. Megpróbàlom szolmizàlni vagy vagy valami és akkor frissítem. Addig is köszönöm.
2014. dec. 22. 02:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah és esperanto popo borno. De nem dob rà sehol semmit.
2014. dec. 22. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!