Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha nekem akusztikus gitárom...

Ha nekem akusztikus gitárom van és nincs rajta semmilyen pöcök attól még tudok rátenni gitár hevedert?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Triviálisan nem.

Alakítani kell valamin.

Fúrni, faragni, ragasztani, ésatöbbi.

2014. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 százasszeg oszt' jóvan
2014. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan heveder, amin van egy kampó, amit beakasztasz a hanglyukba, a másik felén meg a klasszikus "cipőfűzős" megoldás van a nyakra, és kész.
2014. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kampós megoldás nem valami jó, mert ha elengeded a gitár, nem tartod a kezeddel, leesik.


Ha nincs rajta hevedertartó gomb (így nevezik a pöcköt) lehet rá tenni, csak kell hozzá némi kézügyesség meg egy fúró.

2014. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem a legjobb, de attól még egy létező dolog :) Én egy egész szerenádot kibírtam vele anélkül, hogy leesett volna, pedig a végére nagyon meghajlottam, és akkor még gitározni sem nagyon tudtam :)
2014. dec. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezik, de én inkább nem ajánlanám. Én is használtam és nagyon nem kedveltem.
2014. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat =)
2014. dec. 21. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!