Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Iskolai SUliBuli-ba milyen...

Iskolai SUliBuli-ba milyen zenéket hallgatnátok?

Figyelt kérdés
Előadó - Számcím SOKAT!!!!
2010. febr. 1. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
először is, összekéne írni, hogy milyen zenéket szeretnek az osztályban/suliban. Mert ha valaki a rock zenét szereti és ti csak diszkós számokat játszotok, nem biztos, hogy jól éreznék magukat. Szóval vegyesen.
2010. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
techno, trance progressive, és hasonló finomságok
2010. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban előadóval mondtam
2010. febr. 2. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom sokan szeretnek táncolni ( én legalábbis imádok ), a mulatós az annyira nem bejövős ( inkább csak a falusi bálokban, vagy lakoldalmakon.. )


Ha a sulid nagyrésze úgymond nem "szélsőségesen" techno-s, disco-s, house-hallgató, akkor én a Rock N' Rollokat ajánlom ( Hungária - Fenyő Miklós, esetleg Jerry Lee Lewis ), ha Disco-s, akkor pedig az éppen "menő" zenét kell alájuk adni, de valami táncolós formát... ( Ezekben a "gépzenékben" nem vagyok otthon.. )


Ami NE legyen:


- Metal, Heavy Metal, Grindcore, Hard Rock <- nem lehet rájuk táncolni, a disco-s közönség utálni fogja


- Nagyon hard Techno <- a fentebb említett okok miatt + csak kicsinálja a fülét annak, aki nem élvezi


Amúgy érdemes ezekből egy legalább 40 számos listát készíteni, aztán kiírni, hogy Szám Kérés... addig YouTubeon lazán ki tudod keresni és lejátszani.. így ha sokat kérnek, akkor sokáig kihúzza a buli... aztán meg legfeljebb újraindítod, 3-4 óra után már senki nem fogja észrevenni / szóvátenni...


13/F voltam

2010. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!