Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fesztiválokon nem érzem jól...

Fesztiválokon nem érzem jól magam, ugyanakkor irigyelem azokat akik jól szórakoznak?

Figyelt kérdés
Nem tudok bulizni, vagy csak túl sok bennem a gátlás. Vagy nem tudom. Szerintetek ez nagy probléma? Úgy érzem távol áll tőlem az egész, mégis kicsit vonz, mert idegen, de nem tudom magam elképzelni bulizóként mondjuk a Szigeten (pedig tök jók ezek az aftermovie-k!)

2014. dec. 10. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem szép dolog ilyet mondani, de pont az ilyen esetekre találták fel az alkoholt. 1-2 sör vagy fröccs pont fel tud téged oldani annyira, hogy jól tudd érezni magad, meg aztán sosem szabad sehova egyedül menni, csak ismerősökkel, ha ilyen introvertált vagy. Szóval igyál valamit! Nem kell f*srészegre inni magad, csak annyira, hogy elengedd a hajad.
2014. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, de voltam már seggrészeg(ehh) és tudatomnál voltam nagyon, csak szexuálisan nőtt meg az étvágyam. szóval ezzel inkább nem probálkozom, nem akarok problémát. :)
2014. dec. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!