Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek olyan rock/metál...

Ismertek olyan rock/metál együtteseket, akiknek a zenéi nem megszokott hangzásúak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a rendkívüli hangzás?

Az én kedvenceim a Pearl jam, Soundgarden, és az Alice in chains. Hátha elég különlegesek neked.

2014. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "nem megszokott"? Ha egyedi hangzást értesz alatta, akkor van egy pár. Például ott az Orphaned Land, keleti fúvós és vonós hangszereket, dallamokat, népzenei alapokat használnak, kórusokat, héber és arab nyelvű betéteket. Szerintem lehet rá mondani, hogy nem megszokott :)
2014. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Firedoom ***** válasza:
Wisdom es Powerwolf talan, de minden egyuttes mas es mas, nem rudom hogy nalad a nem megszokottnak mitol kell elternie.
2014. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
placebo-nak szerintem elég egyedi hangzása van legalábbis egy próbát megér. :)
2014. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vígh Kristóf válasza:
Ez a mi zenekarunk: :D https://www.youtube.com/watch?v=lDCC5Huq8h4 Szerintem nem a legmegszokottab hangzású :D
2014. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!