Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek még azt/azokat a...

Szeretitek még azt/azokat a zenekar/zenekarokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,szeretitek-e még azt a zenekart amit régebben szeretettek?Gondolok itt arra,hogy például ha változik kicsit a zenekar stílusa attól ti még ugyanúgy szeretitek az adott zenekart?

2014. dec. 3. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyiket igen, es van amelyiket nem. De amelyiket nem, azt max azert, mert az en stilusom valtozott. Ha egy zenekar stilusa megy el egy olyan iranyba, ami nekem nem tetszik, attol meg miert utalnam meg? Max nem hallgatom az uj szamait, csak a regieket.
2014. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen független.


Van hogy változik a stílusuk, de továbbra is ugyanúgy bírom őket, van hogy semmit sem változnak én meg rájuk unok.


Ugyanígy vannak akiknek annyira bejön valamelyik lemezüknek a stílusa, hogy azt kívánom bárcsak több olyat írtak volna.

2014. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy mint az első kettő.

Nem haragszom azért mert mást stílust játszik egy zenekar.

Az Ő dolga eldönteni, hogy mit akar játszani, az én dolgom az, hogy ez tetszik, vagy sem, de ez nincs befolyással az eddigi munkáikra.

Valamilyen szinten az is árulás, ha valaki folyton ugyan azt a stílust nyomja, ami tetszik a közönségnek. Mert az nem magáért csinálja és nem biztos, hogy őszinte.

Szóval lényeg, hogy szívből jöjjön.

2014. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az a kicsi.

Az az igazság, hogy van 2 együttes akiknek a kezdeti zenéiket szerettem, aztán amik lettek azt már nem.

De ezek közül a váltást többnek nevezném mint kicsi.

Az első ilyen együttes a Black Eyed Peas. Nekem ott lett belőlük elegem, amikor elkezdtek partyzenéket játszani, semmitmondó dalszöveggel.


A másik ilyen, egy kevésbé ismert együttes a Thrice.

Kezdetben ilyen zenéket játszottak:

https://www.youtube.com/watch?v=jIrxnFhAYTE

Az utolsó korszakukban pedig:

https://www.youtube.com/watch?v=Wk_PUVnZtv8


Persze ezek az együttesek már annyira nem aktívak.


Még egy ilyen együttes az AFI. Persze annyi kivétellel, hogy őket még most is szeretem, egy albumuk kivételével, ami nekem már túl nyálas lett.

2014. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!