Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan zeneszámokat keresek...

Ravel kérdése:

Olyan zeneszámokat keresek amikben BENDZSÓval játszanak. Ötletek?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy hol kéne nekiállnom keresni, de fontos lenne, mert ajándékba szeretném adni.

Úgyhogy aki ismer ilyen számokat kérem, hogy adja meg az előadót és/vagy a szám címét.

Előre is köszönöm annak aki használható tippet tud adni!!



2014. dec. 2. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bela Fleck and the Flecktones
2014. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, látom sikerült rosszul fogalmaznom és ezzel kifogtam egy itteni 'igazságosztót'.

Kedves 1. válaszadó! Igen, ismerem a youtube-ot. De ha valaki utánaolvas pl egy betegségnek a neten az még nem jelenti, h ő az orvos és meg is tudja oldani a problémát!

Én nem ismerem azokat a számokat amikben bendzsóval játszanak (vagy csak bendzsóval), sőt nem is tetszenek különösebben ezért nehezen tudnám eldönteni, h mi az ami jó. Ezért kértem segítséget, mert nyilván nem ő az egyetlen ember aki szereti ezt a fajta zenét az országban akit meg szeretnék ajándékozni vele. Azt tudom, h filmben hallotta a bendzsó hangját és úgy tetszett meg neki, szóval nincs kialakult képe, h mik azok amiket szeret. Ezért kértem előadót és/vagy számcímet mert két verzió van:

- olyan ajánlja aki szereti ezt a fajta zenét, szóval jártas benne, többfélét ismer és az általa színvonalasnak ítélteket javasolja nekem

- olyan ajánlja aki nem kifejezetten szereti ezt a stílust, de amúgy jártas a különböző zenei stílusokban. Ő nyilván egy olyan meghatározó számot/bandát fog említeni aki ennek a műfajnak híres(ebb) képviselője.

Mindezek persze nem jelentenek garanciát arra, h annak az embernek is tetszeni fog akinek szánom, de én ennyit tudok tenni laikusként és úgy gondolom ha mást nem is, a szándékot és az időt biztos értékelni fogja.


A 2. és 3. válaszadónak köszönöm a segítséget!

2014. dec. 11. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz keresgélni akkor itt megtalálod Béla Fleck új lemezét:

[link]

2014. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!