Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár és erősítő...

Elektromos gitár és erősítő beállítás?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogyan érhetném el azt a hangot amit itt lehet hallani https://www.youtube.com/watch?v=JYkLfizZgVk&feature=player_d.. .


Sajnos teljes verzióba nem létezik a szám de magam szórakoztatására szeretném rekreálni ezt a kis részletet és talán továbbvinni viszont a hangzást sehogy sem találom el. Valami ötlet?


2014. nov. 18. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Írok valamit, mert magától senki sem ír, de kijavítani szeret. Ha a lead gitárra gondolsz, én úgy hallom, rommá van torzítva, és egy octaver is van rajta, meg persze delay, reverb. Hogy most felfelé vagy lefelé van az octaver, az, azt nem hallom ki az ordibálás mögül, ha megtalálod az eredeti számot, linkeld be!
2014. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hallok itt semmi extrát, amit nehéz lenne beállítani.
2014. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Igen a lead guitar-ra gondoltam, sajnos elvileg teljes verzióban(még) nincs, a sorozat 5. évadán dolgoznak még, talán abba benne lesz


2# botfülem van/béna vagyok

2014. nov. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!