Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan/hogyan lehet megszerezn...

Honnan/hogyan lehet megszerezni a zenéknek az ének sávját?

Figyelt kérdés
Tehát hogy semmi alap nincs mögötte, csak a sima ének.

2014. nov. 6. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nincs olyan program amivel ki tudod vágni. Esetleg, ha jóba vagy az előadóval akkor tudod elkérni, sztem máshogy esélytelen...
2014. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennyire én is értek hozzá, hogy kivágni nem tudom, ezért tettem fel úgy a kérdést, hogy "megszerezni".

Mert elég sok videót láttam már neten, ahol egy zenének csak az ének sávját használják fel, és ki van zárva, hogy az adott videós a zenésztől kérte volna el.

2014. nov. 7. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen vannak special editionok amikhez mellékelnek ilyeneket is. Jellemzőbb mondjuk az instrumental verzió. Olyat, h csak ének van nem hallottam még, de biztosan van. Azért írtam, h magától az előadótól lehet megszerezni, mert ha nem adnak ki ilyen special editiont akkor kb sehonnan sem tudod megszerezni kivéve, ha elkéred tőle.
2014. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Instrumental tényleg szinte mindegyikhez van. Ezt a külön éneket pedig először olyan videókban hallottam, ahol a videóklipeket zene nélkül megcsinálják.

Azért köszi a választ :)

2014. nov. 9. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!