Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a Genesist (Peter...

Ki szereti a Genesist (Peter Gabriel idejében) és David Bowie (glam rock korszakát)?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert én nagyon szeretem őket és egy ilyen fajta együttest szeretnék alapítani. Tudok szájharmonikázni és nagyon amatőr szinten basszus gitározni, nem tudom, hogy tudok énekelni. Hobbi szinten csinálnám, budán lakom III. kerületben mindenkit szívesen meghallgatok aki szeretne ilyet csinálni.
2014. nov. 3. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Si.
2021. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Genesis Peter Gabriellel jöhet, Collins-szal is voltak progrock számaik, azok is jöhetnek. (A slágereik nem annyira tetszenek). David Bowie-t viszont utálom sajnos. (Tudom, hogy kicsit erős szó és nyugodjék békében, de ez az én véleményem).
2023. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!