Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki volt már KÁRPÁTIA koncerte...

Aki volt már KÁRPÁTIA koncerten az legyenszives leírni a véleményét. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
szuper, feledhetetlen élmény, igazán megér annyit hogy lemennyunk
2010. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*el mennyünk
2010. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
megszeppenterreegypercreperszeezlettveszte-..ejj hejj:D
2010. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes... a végére úgy beleéled magad, hogy el sem akarsz jönni:) Tudnak hangulatot csinálni.
2010. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó .. a legelső kárpátia koncertre úgy mentem el .. h nagyon nem is ismertem az együttest .. de még így is feledhetetlen élményben volt részem ... én azt mondom h megéri elmenni .. pláne ha beeletudod élni magad abba a helyzetbe amit a zenekar sugall :)
2010. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nagyon-nagyon jó volt... imádom a Kárpátiát, és haverokat is lehet ott szerezni én pl. összeismerkedtem jónéhány emberrel pedig nem vagyok barátkozós idegenekkel szemben, de ők csak odajöttek és megkérdezték, hogy akarunk-e velük bulizni :) és hát a hangulat az megvolt.:)
2010. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
voltam koncerten fantasztikus volt:P
2010. máj. 15. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó volt nekem februárba lesz már a 7. koncertem :)
2011. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!