Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jok a harley...

Balogh1998 kérdése:

Szerintetek jok a harley benton vintage series les paul-ok?

Figyelt kérdés
a gitár wilkinson hardverekel van és az ára sincs a felegekben
2014. okt. 28. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

a harley benton-ok 99%-a csak faldísznek alkalmas...

szóval a kérdésre válaszolva nem , nem valószínű hogy jók...

2014. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. A Harley Bentonnal csak rossz tapasztalataim vannak. Egy barátom hasonló kategóriájú Harley Benton elektromos gitárját volt szerencsétlenségem kipróbálni, azóta kapott egy elég brutális relicelést és egy profi beállítást, azóta sem sokkal jobb, de faszán néz ki, és fellépéseken szokta egy szám erejéig használni. Nekem egy elektromos basszgitárom volt tőlük, azzal a céllal vettem nagyon olcsón, hogy projektgitárlesz (hardvercsere, bundok szintbe csiszolása profilozása, normális beállítás), de végül elpasszoltam, mert kiderült, hogy a nyakpálcája halott. A Wilkinson hardverek amúgy jók, nem vészesen drágák, de egy alsó-közép árkategóriás gitáron nagyot tudnak dobni.
2014. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!