Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock/Metál koncerten milyen...

Rock/Metál koncerten milyen legelöl állni?

Figyelt kérdés

Milyen elöl állni? Nagy a tolakodás, lökdösődés?

Rock és metál koncert között mi a különbség, úgy értem egy metál koncert mennyivel "keményebb"? és milyen a pogó?

14/l vagyok eddig nem nagyon voltam koncerteken, de tervezem és kíváncsi vagyok, hogy lányként mire számítsak ilyen helyeken :D



2014. okt. 25. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez zenekar, meg talán helyszínfüggő is. Van egy rock zenekar, akik ha itt játszanak, mindig elmegyek a koncertjükre, és ott nincs lökdösődés vagy pogó. De egyszer felléptek a közelben egy fesztiválon, ott voltam a legelső sorban, ott már ment lökdösődés. Metál ügyben nem tudok nyilatkozni, mert az nem az én műfajom. Voltam egyszer Edda koncerten, ott elkezdett 2-3 srác pogózni, de nem állt jól nekik.
2014. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az a különbség hogy másfajta zenét játszanak

egyébként kicsit hangos ott elől mondhatni kevésbé hallod jól már olyan hangos

2014. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó (legalàbbis szerintem) :D A gyorsabb szàmoknàl szinte mindig van egy kis pogó,de közönség függő. Voltam màr olyan koncerten ahol elől semmit nem lehetett érezni a pogóból és olyanon is ahol kapaszkodni kellett rendesen. :D Vigyél valakit magaddal hogy megvédjen ha 1-2 ember erőszakoskodna! :)
2014. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, (jöhet még) :D egyébként nem muszáj beállni a pogóba nem?
2014. okt. 26. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
én eddig 2 (Depresszió) koncerten voltam, mindkétszer elől, mikor voltam akkor volt pogó,de szólnak,hogy mikor van és 1-2 szám erejéig volt a pogó (szabadtéri volt mind a kettő)
2014. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél a pogóba kerülni, akkor semmiképp se középre menj(etek), mert mindig középen, elöl szokott kialakulni a pogó. Legalábbis eddig én mindig azt tapasztaltam.

Állapodjatok meg valahol a színpad jobb, vagy bal oldalánál. Mi bal oldalon szoktunk lenni az első sorokban, ott mindig megtaláljuk a hozzánk hasonló közeget: azaz a teli torokból éneklős, ugrálós, táncolós, bulizós :)

2014. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remorse koncerten 2-3 barátommal szépen beállunk, élvezzük a zenét, aztán alig bírjuk kivárni amíg a pogo-s rész jön, akkor aztááán haláááál :D
2015. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vad-Ász ***** válasza:

nagyoon állat elöl lenni.

Voltam Depreszió koncerten és a pogo elhatalmasodott az első sorig és már hátulról rángattak a pogoba bele

awwwwww

Nagyonálltat volt.

2015. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!