Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem kellett volna...

Csak szerintem kellett volna biztos helyet foglalnia Gwndolinnak az X-faktorban az élő showban?

Figyelt kérdés
Ugyan nem pártolom ezeket a műsorokat, de az ő hangja olyan gyönyörű volt. Olyan érzésem volt, mint amikor Adele lemezeit hallgatom.

#X-Faktor #Gwendolin
2014. okt. 23. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem Gwendolyn?
2014. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le se tudod írni a nevét :D

Engem hidegen hagy ez a milliomodik tehetségkutató, de mivel jobb dolgom nem volt, megnéztem a válogatókat. Sztem az az ázsiai srác, akire hamarabb lehetett szavazni, mint a többiekre kb. az egyetlen, aki ér vmit. Az említett csaj pedig annyira undorítónak tűnt emberileg,hogy legszívesebben megütném.

2014. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kimaradt egy e betű, bocsánat. De viszont nem y-nnal írja. Tehát elnézést. Rendben. Köszönöm az utolsó válaszát.
2014. okt. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!