Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mir9l szól a...

Szerintetek mir9l szól a tankcsapda-koponyák és csontvázak c. száma?

Figyelt kérdés

#zene #koponya #csontváz #Tankcsapda #urai vagyunk a helyzetnek
2014. okt. 20. 19:44
 1/6 anonim válasza:
Magyarország jövőjéről!
2014. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

...ebbe a paradicsomba egy új Ádám kell..


paradicsom: Magyarország

Ádám: Orbán

2014. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én először valami világvégés számnak hittem. D:)
2014. okt. 27. 06:38
 4/6 anonim válasza:
Igen, olyan is!
2014. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

oké, sok szám szól Magyarországról, de szerintem ez pont globálisabb... Orbán tuti nem lehet Ádám, hiszen Ádám az első ember volt, Orbán meg az ország vezetője... akkor valami uralkodóra vagy vezetőre vagy hasonlóhoz kellett volna hasonlítani.. az én olvasatomban az "új Ádám kell" az új kezdetről szól.. ahogy régebben szólt: "újj vég kell és új kezdet, új Megváltó és új jászol":D


szóval valami ember okozta apokalipszis.. emrt az ujjait a szemeibe kellene nyomnia, hogy ne lássa, hogy hogy pusztul el.. vagyis a pusztulás most zajlik, tehát az ember okozza.. a többi kép meg egyértelműen világvége:D


és miután olyat is mond, hogy "ez a bolygó ember nélkül", így logikusan nem csak szerény hazánkról van szó, hanem ez tényleges világvége

2014. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Megy a zöld!
2014. okt. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!